Главная

Продукция

Цена на продукцию

Информация

Логотип меню

Доставка и оплата

Калькулятор

Контакты

Статьи

Поиск на сайте

(068)697-61-16 (099)561-11-87 (073)074-13-14

Вже понад 10 років ми проводимо доставку газоблоків тільки довго мірним транспортом, або маніпуляторами. Даний вид доставки зарекомендував себе найбільш прийнятними в плані ціна / якість як для замовника, так і для нас - постачальника.

Дуже часто при плануванні закупівлі газобетонних блоків виникає питання, де ж купити газоблоки, щоб не прогадати з ціною і якістю. Напевно Ви звернулися до Yandex або Google, вірно? Однозначно за результатами пошуку ви отримаєте величезний вибір. З цього потрібно вибрати правильного постачальника. Як же це зробити, на що звертати увагу, в цьому ми зараз допоможемо вам розібратися.

 

Існує хибна думка про те, що будь-яке будівництво варто починати навесні, коли земля прогрілася і на вулиці стало досить тепло. Я ж змінив цим принципом і почав будівництво в листопаді та ось чому.

Чому я побудував свій будинок взимку і скільки зумів при цьому заощадити?

 У цій статті ми спробуємо роз'яснити як формуються ціни на блоки, зазначені на сайтах продавців.

Яка ціна на газоблок?

Основу формування ціни складають витрати з виготовлення, пакування та доставки товару до вашого об'єкта. Нумо розберімось яка ціна на газоблок у своєму прайс-листі показує той чи інший продавець?

По использованию в строительстве, газоблоки бывают:
конструкционно-теплоизоляционными
конструкционными
теплоизоляционными

logo